Rwanda

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Rwanda

Nieruchomość na sprzedaż w Rwandzie

Rwanda to kraj Afryki Wschodniej bez lądu. Graniczy na zachodzie z Demokratyczną Republiką Konga, na północy z Ugandą, na wschodzie z Tanzanią, a na południu z Burundi. Jej stolicą jest Kigali.

W ciągu ostatnich dwóch lat rynek nieruchomości w Rwandzie miał gwałtowny wzrost i jest to świetna wiadomość dla tych, którzy chcą inwestować w nieruchomości na sprzedaż w Rwandzie. W stolicy bardzo łatwo jest znaleźć nowe nieruchomości mieszkalne i komercyjne w budowie.

Jednak wraz z rozwojem nieruchomości istnieje również wiele pustych domów i powierzchni handlowych o dowolnej wielkości, co prowadzi do pewnych obaw zarówno lokalnych, jak i zagranicznych inwestorów.

 

Jego trudna historia doprowadziła kraj do tragicznej sytuacji, która pozwoliła, zwłaszcza w sektorze nieruchomości, zacząć od zera i zaoferować szeroką gamę nieruchomości na sprzedaż w Rwandzie.

Kraj oferuje dziś bezpieczeństwo, piękno, stabilność i postęp. Gdyby system opieki zdrowotnej został znacznie ulepszony, emerytura w Rwandzie stałaby się przemysłem milionerów.

Rosnący rozwój rynku nieruchomości i rosnąca liczba nieruchomości sprzedawanych w Ruandzie wynika głównie ze wzrostu klasy średniej w Rwandzie.

Czynniki te są prawdziwą szansą na zapewnienie, że sektor nieruchomości nie zawiedzie lub nie dojdzie do kryzysu długoterminowego.

Nieruchomości są kluczowym sektorem i potencjalnym motorem przyszłego wzrostu gospodarczego.

Popyt na nieruchomości, w szczególności na mieszkania po przystępnych cenach, rośnie. Wynika to ze wzrostu liczby ludności i wschodzącej i rosnącej klasy średniej.

Rwanda ma również sześć drugorzędnych miast, które zostały wybrane przez rząd, aby rozwijać się i rozwijać tam, gdzie są interesujące nieruchomości na sprzedaż: Ruizi, Rubavu, Musanze, Huye, Muhanga, Nyagatare. Miasta te oferują ogromne możliwości sprzedaży nieruchomości w Rwandzie.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 40620

Sprzedaż Domek szeregowy, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, KN249

105,160.54PLN
Sprzedaż
Domek szeregowy

510 m²
Góra Kigali / Nyamirambo / Civugiza / KN249 Powierzchnia podwórka / domu: 510/120 mkw 4 sypialnie Ogród z drzewami Parking na 2 samochody Aneks 3...
Cod. 33644

Sprzedaż Teren budowlany, Rwanda, Kigali City, Rwamagana, Rwamagana

1,357,696.28PLN
Sprzedaż
Teren budowlany

20000 m²
Działka o powierzchni 2 hektarów znajduje się na jeziorze muhazi we wschodniej prowincji Rwandy, w dystrykcie Rwamagana, zaledwie 39 kilometrów od lot...
Cod. 33642

Sprzedaż Dom, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, Gacuriro

2,685,553.08PLN
Sprzedaż
Dom

1400 m²
Dom ma 7 sypialni, 5 łazienek, 2 salony, jadalnię, nowoczesną kuchnię oraz miejsce parkingowe na 6 samochodów. Znajduje się w najbardziej bezpiecznej,...
Cod. 29470

Sprzedaż Dom, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, KG 684 St

655,661.00PLN
Sprzedaż
Dom

506 m²
Przestronne, jasne, całkowicie odnowiony w pożądanym sąsiedztwie Kacyiru, z pięknym widokiem na centrum Kigali. Duży salon i jadalnia. Nowa kuchnia...
Cod. 7629

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Rwanda, Kigali City, Kigali Free, Nyandungu-Kicukiro

3,170,444.61PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

30000 m²
Dom w budowie twin pokazano na załączonych zdjęciach. Położony w Kigali Strefy Wolnego Handlu. Lądu magazyny, biura, hotel, itp. Możliwości jest w str...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB